facebook

Základné informácie

V dnešnej dobe sa stalo bežnou záležitosťou každej modernej ženy vkusné líčenie a oblečenie. Trendom súčasnosti je prirodzene ženský vzhľad. Čo si predstavujete pod pojmom prirodzene ženský vzhľad? Väčšina si predstaví krásnu ženu s dlhými vlasmi.

Dlhé vlasy sú akýmsi symbolom ženskosti.

Nielen oblečenie a líčenie, ale taktiež vlasy zohrávajú dôležitú rolu nášho prvého dojmu. Nezáleží na tom či máte vlasy rovné, vlnité alebo kučeravé, tmavé alebo svetlé, ale vždy by mali byť na pohľad bohaté a lesklé, na dotyk jemné ako hodváb. No nie každá je obdarovaná takýmito krásnymi vlasmi. Pre vás, ktoré máte problém s pomaly rastúcimi vlasmi alebo vlasmi riedkymi je riešením predĺženie a zároveň i zahustenie vlasov. Na trhu je veľa metód predlžovania vlasov, je len na vás, pre ktorú sa rozhodnete. Mali by ste však zvážiť klady a zápory každej metódy.
 
Voľbou mnohých žien sa stala nami ponúkaná metóda clip-in.
 
Ešte ste o tejto metóde nepočuli? Najprv vás s touto metódu oboznámime a potom vám predstavíme výhody tejto metódy.
 
Metóda clip-in je systém vlasov na sponkách. V našom e-shope vám ponúkame len 100% pravé, prírodné, ľudské vlasy. Ľudské vlasy sú zošité do pásov rôznych šírok. Každý pás, v mieste kde je zošitý, obsahuje minimálne jednu kovovú sponku, ktorou si pás vlasov pripnete k svojim vlastným vlasom tesne ku korienkom. Sponky sú ľahké, tenké, potiahnuté silikónovým pásikom, ktorý zabraňuje zošmyknutiu. Takže sa nemusíte báť, že by vám sponka povolila a pás vlasov by sa zošmykol. Pre lepší pocit si môžete pred aplikáciu sponky svoje vlasy pri korienkoch jemne natupírovať a prelakovať lakom na vlasy. Takto sa zaručene sponka ani nepohne. Počet sponiek na páse závisí od šírky pásu. Ak je pás vlasov široký 5 cm má jednu sponku. Ak je pás široký 20 cm, na páse sú 4 sponky.
 
Veľkou výhodou tejto metódy je predovšetkým praktickosť a nízka cena. Okrem toho je to voči vlastným vlasom najšetrnejšia metóda predĺženia. Vaše vlastné vlasy si touto metódou určite nezničíte. Hovoríme praktickosť, pretože clip-in vlasy si kedykoľvek nasadíte a kedykoľvek zložíte dole. Clip-in vlasy sa môžu stať súčasťou vášho každodenného života. Keďže sa clip-in vlasy dávajú na noc dole, vaše vlastné vlasy si tak počas noci môžu oddýchnuť. Samozrejme vlasy nemusíte nosiť každý deň. V tomto spočíva ich výhoda. Je to už len na vás, či sa rozhodnete nosiť clip-in vlasy každý deň alebo len príležitostne. Clip-in vlasy sú veľmi obľúbené pri tvorbe spoločenských účesov či už na stužkovú, ples alebo na svadbu. Ďalšou výhodou je nízka cena.

Výhody clip-in vlasov:

  • nízka cena oproti iným metódam predĺženia
  • praktickosť - clip-in vlasy nasadíte kedykoľvek to potrebujete
  • šetrná metóda - vaše vlasy sa touto metódou vôbec neničia
  • rýchlosť nasadenia - vlasy si nasadíte bez cudzej pomoci už za 5 minút
  • prirodzený vzhľad - keďže ponúkame 100% ľudské vlasy, nikto nespozná, že ide o príčesok

 

Clip-in je úžasná metóda ako si vlasy predlžiť a zahustiť v priebehu piatich minút bez cudzej pomoci. Spĺňa požiadavky modernej ženy pre krásny účes. Vďaka clip-in budete mať vlasy krásne, husté a dlhé. Dlhé vlasy vám doslova narastú pred očami za pár minút. Zabudli sme podotknúť, že naše vlasy môžete chemicky a tepelne upravovať (farbiť, natáčať, kulmovať, žehliť).
 
Váha, ktorú uvádzame pri jednotlivých typoch produktov sa môže meniť v rozmedzí +(-) 5 %. Sami určite uvážite, že nejde o voľným okom postrehnuteľný rozdiel, avšak pre korektnosť informácií na našej stránke vás o tom chceme informovať.
 
Buďte krásna pre svojho partnera, ale hlavne sama pre seba!

 

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v obchodných podmienkach