facebook

Často kladené otázky

1. Čo sú to Clip in vlasy?

Clip-in vlasy slúžia na predĺženie vašich vlasov. Je to najjednoduchší, najrýchlejší a najlacnejší spôsob predlžovania vlasov. Táto metóda predlžovania vlasov je zároveň najšetrnejšou metódou predlžovania voči vašim vlastným vlasom. Clip-in je systém vlasov zakončených sponkami, ktoré sa pripínajú na vaše vlastné vlasy. Pripnutie clip-in príčesku zvládne každá z vás sama doma. Vlasy si k vašim vlasom jednoducho ráno pripnete a večer zopnete. Vaše vlasy tak budú dlhšie, hustejšie alebo premelírované.

2. Kedy mi Clip in vlasy prídu?

Takmer všetky odtiene clip-in vlasov máme skladom. Tovar, ktorý máme v našom sklade expedujeme do 24 hodín. Slovenská pošta vám clip-in vlasy doručí nasledujúci pracovný deň. Objednávky, ktoré sú prijaté do 12:00 vo väčšine prípadov odosielame ešte v ten istý deň. To znamená, ak si vlasy objednáte napr. v pondelok do 12:00, vlasy vám budú doručené už v utorok.

3. Ako sa clip-in vlasy nasadzujú?

Pripínanie clip-in vlasov je veľmi jednoduché. Pripnutie clip-in vlasov zvládne každá žena v pohodlí domova za niekoľko minút.
 
Clip-in vlasy pripnete na svoje vlasy pomocou sponiek pod svoje vlasy. Sponky sú potiahnuté silikónovým prúžkom, ktorý bráni zošmyknutiu príčeska. Po upnutí príčesok clip-in jednoducho prekryjete vašimi vlasmi. Správny postup klasického nasadzovania clip-in vlasov nájdete v článku Nasadzovanie v sekcii Všetko o Clip in vlasoch.

4. Môžem clip-in vlasy fúkať, žehliť, natáčať, kulmovať alebo zafarbiť?

Áno, pretože v našom obchode predávame len 100% ľudské vlasy. Clip-in vlasy môžete chemicky a tepelne upravovať. Pred akoukoľvek tepelnou úpravou použite oleje a termo mlieka. Vlasy môžete žehliť, natáčať, kulmovať a taktiež farbiť. Pri farbení odporúčame používať kvalitné a šetrné farby na vlasy. Vyhýbajte sa agresívnym farbám. Odporúčame používať šetrné farby alebo tónovací šampón.
 
Viac sa dočítate v článku Starostlivosť v sekcii Všetko o Clip in vlasoch.

5. Môžem vlasy zastrihnúť?

Áno, clip-in vlasy môžete podľa potreby zastrihnúť. Ale pozor! Opäť vám už nenarastú. Postupné zostrihanie vlasov neuškodí. Najmä ak sú vaše vlasy kratšie. Vlasy tak lepšie splynú s vašimi vlasmi a výsledný efekt je bez chybičky. Po čase odporúčame končeky vlasov trochu zastrihnúť. Vlasy budú pôsobiť zdravším dojmom.

6. Aká musí byť minimálna dĺžka mojich vlasov?

Minimálna dĺžka vašich vlasov by mala byť aspoň 7 - 10 cm, aby sa clip in vlasy pekne prekryli a taktiež, aby clip in príčesky pekne splynuli s vašimi vlastnými vlasmi.

7. Musím clip-in príčesky odopnúť pred spaním a kúpaním?

Rozhodne to odporúčame. Clip in vlasy pred spaním a kúpaním odopínajte, aby zbytočne nedochádzalo k ich zamotávaniu a ničeniu.

8. Ako sa mám starať o ľudské príčesky? Musím používať špeciálne prípravky?

Ako už viete, clip-in vlasy sú ľudské pramene vlasov na sponkách. Ide o prírodné ľudské vlasy, ktoré sú odstrihnuté (teda mŕtve), preto nedostávajú prirodzenú výživu od korienkov. Všetka starostlivosť, ktorú im venujete sa odrazí na ich kvalite a životnosti. Zapamätajte si čim viac sa o ne staráte, tým dlhšie Vám vydržia.
 
Tak ako vlastné vlasy, tak i ľudské príčesky je potrebné umývať. Clip-in vlasy však nepotrebujú tak časté umývanie ako naše vlastné vlasy. Predsa sa odopínajú, tak ich nemáte na hlave stále. Záleží len na vás ako často ich chcete umývať. Pri častom nosení ich postačí umývať 2-krát do mesiaca. Na vlasy používajte prípravky bohaté na vitamíny, s vysokou výživovou a regeneračnou zložkou.
 
Okrem šampónu a kondicionéru môžete z času na čas dopriať vlasom hlbšiu starostlivosť v podobe vlasovej masky. Ak by sa vám zdali byť končeky vlasov vysušené, použite sérum na suché končeky vlasov. Pred akoukoľvek tepelnou úpravou použite oleje a termo mlieka.

9. Viete mi pomôcť s výberom odtieňa?

Áno. Chápeme, že nie je jednoduché vybrať si odtieň z jedného obrázka. V prípade, že si neviete vybrať správny odtieň vlasov, pošlite nám e-mail na najlacnejsievlasy@najlacnejsievlasy.sk s fotkou vašich vlasov. Doporučíme vám ten najvhodnejší odtieň. Prípadne nám zašlite pramienok vašich vlasov, pred zaslaním nás vopred informujte.

10. Čo ak mi nebude vyhovovať odtieň zakúpených vlasov?

V prípade, že vám farba nesadne, radi vám ju vymeníme. Výmena vlasov je bez poplatku, platíte len opätovné poštovné a balné (3 EUR).
 

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v obchodných podmienkach